Domov mládeže

Ubytování pro žáky:

Cena: 700,-Kč / měsíc  (podle počtu dnů v měsíci)  + vratná záloha za případné škody na zařízení  DM ve výši 400,- Kč + úhrada stravy ve školní jídelně (pro ubytované žáky je zajištěna celodenní strava )

! Rozhodnutím Rady Plzeňského kraje je od 1. září 2014 poskytován příspěvek 500 Kč na úhradu ubytování pro žáky prvních ročníků oborů: Strojírenství, Obráběč kovů, Strojní mechanik, Elektrikář - silnoproud a  Zedník

Pro nárok ve 2. pololetí jsou stanoveny podmínky, které vyplývají z hodnocení 1. pololetí: Prospěch – prospěl, Docházka – nesmí mít neomluvené hodiny.

Soubor pedagogických a organizačních opatření

Ubytování pro veřejnost

Na domově mládeže poskytujeme ubytování veřejnosti. K dispozici je 63 lůžek po celý rok v buňkách se 2 ložnicemi (2 a 5 lůžek) s vlastním sociálním zařízením v každé buňce.

V době nepřítomnosti ubytovaných žáků na domově mládeže (prázdniny, víkendy atd.), není zajišťováno topení na teplo a teplou vodu.

Toto je možné zajistit jen v případě:

• ubytování skupiny minimálně 25 osob na 5 nocí
  • ubytování na kratší dobu jen v případě obsazení plné volné kapacity 63 lůžek

Podmínky ubytování je nutné vždy dohodnout předem telefonicky nebo e-mailem.

Ceny za ubytování: 260,- Kč za osobu a noc

STRAVOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME a na domově mládeže není k dispozici kuchyňka.

Rovněž lze poskytnout přechodné, dlouhodobé ubytování.  V současnosti je kapacita 28 lůžek.

Veškeré ubytování je nutné dohodnout vždy minimálně 1 týden předem.

Kontakt:

Domov mládeže je mimo město cca 2 km, je to 15-20 min. krásné procházky Knížecí alejí do centra. V blízkosti se nalézá sjezdovka s vlekem, vhodná pro sjíždění na lyžích i na kole a rozsáhlý tachovský sportovní areál s atletickým a krytým zimním stadiónem, plaveckým bazénem atd. Okolím je protkané množstvím turistických stezek. Domov mládeže se nalézá na hranici přírodního parku Český les. Nedaleko jsou hraniční přechody s Německem: Broumov a Rozvadov.